в основі прямої призми лежить прямокутник із стороною 6 см і діагоналлю 10 см. бічне ребро

призми-10 см. Очисліть повну поверхню призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Илья.
Другу сторону основи знаходимо з прямокутного трикутника за т. Піфагора - 8см.
S(біч.)=P*h=2(a+b)*h=2*14*10=280cm^2; S(осн.)=a*b=6*8=48cm^2; S=280+2*48=280+96=376cm^2. Відповідь: 376cm^2.