В основі прямої призми лежить прямокутник зі стороною 6 см і 8 см, а бічне ребро призми дорівнює 10

см. Знайдіть обєм призми

Ответы на вопрос

Отвечает Филдов Аммаль.
Об'єм призми обчислимо за формулою V=a·b·h, де а=6 см, b=8 см, h=10 см. Бічне ребро у прямій призмі одночасно є висотою цієї призми.
V=6·8·10=480 cм³.
Відповідь: 480 см³