Обчислити площу паралелограма ABCD,якщо AB=2 см AD=6 см,а один із зовнішніх кутів дорівнює 150°


Ответы на вопрос

Отвечает Приколист Магомед.

Ответ:

6 см²

Объяснение:

Дано

АВСD- параллелограм.

АВ=2см

AD=6см

<КАВ=150°

SABCD=?

Решение

<КАD=180° развернутый угол.

<ВАD=<KAD-<KAB=180°-150°=30°

SABCD=AB*AD*sin<BAD.

sin30°=1/2

SABCD=2*6/2=12/2=6 cм² площадь параллелограма