Знайдіть відстань від початку координат до точки А(3,-4) обсцис


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Лиза.

дано точку А(3; -4) початок координат позначимо точкою О з координатами (0; 0)

знайдемо відстань між точками ОА = √(0-3)² + (0-4)² = √9 + 16 = √25 = 5