Периметр прямокутника дорівнює 14 см, Одна сторона- 3,6 см. Чому порівнюють інші сторони?​


Ответы на вопрос

Отвечает Музлов Тимур.

Ответ:

Объяснение:

Паралельні сторони дорівнюють одне одному  

P = 2(a+b)

14 = 2(3,6 + x)

14 = 7,2 + 2x

-2x = 7,2 - 14

-2x = -6,8

x = 3,4

Відповідь : 3,4 , 3,4,  3,6, 3,6 .