У вписаній трапеції один із кутів дорівнює 70 градусів Знайти інші кути.Срочно!​


Ответы на вопрос

Отвечает Тугайлаев Хаджимурад.

Объяснение:

У коло можна вписати тільки рівнобічну трапецію, або описати коло можна тільки навколо рівнобічної трапеції.

Кут А (знизу, з лівого боку)= куту D(знизу з правого боку),

Кут B(зверху з лівого боку) = куту C(зверху з правого боку).

Кут А = куту D = 70+70 = 140

Кут В = куту С = 360 - 140 = 220

220 : 2 = 110

Кут В = 110, кут С = 110, кут C = 70, кут D = 70