Знайти кути прямокутної трапеції, якщо один з кутів більше за іншого на 16​


Ответы на вопрос

Отвечает Аблязов Миша.

Ответ:

90°, 90°, 82°, 98°

Объяснение:

х+х+16=180

2х=180-16

х=164:2

х=82°

2х=82+16=98°