В трикутнику ABC відомо, що AB=6 cм, AC=9 см, кут А = 30 градусів. Знайдіть площу ABС


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

13,5 см²

Объяснение:

Площа трикутника дорівнює половині добутку двох будь-яких сторін на синус кута між ними.

S = \dfrac{1}{2} *AB*AC*sin A = \dfrac{1}{2} *6*9*sin 30^{\circ} = 27*\dfrac{1}{2} =13.5 см²