Знайдіть суміжні кути, якщо: 1) один із них утричі менший від іншого2) один із них на 42° більший

за інший.​

Ответы на вопрос

Отвечает Астахов Иван.

Сума суміжних кутів трикутника 180°

1) нехай ∠1=х°, тоді ∠2=3х°

х+3х=180

4х=180

х=45

∠1=45°,  ∠2=135°

2) нехай ∠1=х°, тоді ∠2=х+42°

х+х+42=180

2х=180

х=90

∠1=90°,  ∠2=132°