Знайти кути трикутника авс,якщо відомо,що вони пропорціональні числа 1:3:2


Ответы на вопрос

Отвечает Бронников Андрей.

Ответ: 30°; 90°; 60°

Объяснение:

Нехай ціла частина - х, тоді відношення частин х, 3х, 2х

Сума кутів трикутника дорівнює 180°

Складемо рівняння і знайдемо кути

х+3х+2х= 180°

6х=180°

х=30° кут а

3х=3*30°= 90° кут в

2х= 2*30°= 60° кут с