Знайдіть невідомі кути чотирикутника CDTF, вписаного в коло, якщо кут C=40⁰, кут D=120⁰​


Ответы на вопрос

Отвечает Құрақбай Ерназ.

Ответ:

Кут T = 140

Кут F = 60

Объяснение:

За теоремою якщо навколо чотирикутника можна описати коло то сума його протилежних кутів 180 градусів.

С + T = 180;T = 180 - C = 180 - 40 = 140

D + F =  180;F = 180 - D = 180 - 120 = 60