Сторони прямокутника відносяться як 3:4, площа 300см². знайди периметр​


Ответы на вопрос

Отвечает Мергенева Ангелина.

Нехай ширина прямокутника 3х см,  довжина 4х см, тоді

3х*4х=300

12х²=300

х²=25

х=5

Ширина прямокутника 3*5=15 см,  довжина 4*5=20 см

Р=2(15+20)=70 см.