Знайти об'єм конуса радіус основи дорівнює 5 см а висота 9см​


Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Алексей.

Ответ:

75π см³

Объяснение:

Дано:

Конус

R=5см

h=9см

V=?

Решение

V=πR²*h/3

V=π*5²*9/3=25*9π/3=75π см³ объем конуса.