Обчисліть периметр рівностороннього трикутника, сторона якого 5,3 см


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасевич Стас.

Ответ:

15, 9 см

Объяснение:

Р = АВ + ВС + АС = 5,3 + 5,3 + 5,3 = 15,9(см)