За допомогою теореми синусів доведіть , що в прямокутному трикутнику катет , протилежний куту 30° ,

дорівнює половині гіпотенузи .​​

Ответы на вопрос

Отвечает Староконь Алексей.

Відповідь:

a=2c

Пояснення:

гіпотенуза с - сторона, що лежить проти кута в 90°, катет а- сорона, що лежить проти кута в 30°.

За теоремою синусів :

\frac{c}{sin90}=\frac{a}{sin30}

\frac{c}{1}=\frac{a}{2}

a=2c, що і вимагалось довести