Знайдіть площу рівностороннього трикутника, вписаного в коло діаметром AB, якщо A (–4;1), B (4;7).​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Настя.

Ответ:S=75√3/4

Объяснение:

AB=√(4+4)²+(7-1)²=√100=10

AB=d=10  R=d:2=5  R=a√3/3=5. a=5√3.

S=a²√3/4.  S=75√3/4.