4. Знайдіть площу паралелограма, сторони якого дорівнюють 4см і 6см, а кут між ними 45º А 6√2 см2

Б 6√3 см2 В 12√2 см2 Г 12√3 см2 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петровская Алиса.

S = 4×6×sin45° = 4×6×(√2/2) = 12√2 (см²)

Ответ: В