50 БАЛІВ ПОМОЖІТЬ коло поділене чотирма точками на частини які відносяться як один до трьох до двох

та до чотирьох і точки поділу сполучені між собою визначити кути утвореного чотирикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Denver Lesha.

36°, 108°, 144°,  72°

Сума  кутів вписаного чотирикутника становить 360°. Нехай ∠1=х°, тоді ∠3=2х°,  ∠2=3х°, ∠4=4х°

х+3х+2х+4х=360°

10х=360°

х=36°

∠1=36°,  ∠3=36*2=72°,  ∠2=36*3=108°   ∠4=36*4=144°