Знайдіть кількість сторін правильного многокутника внішній кут якого дорівнює 60 градусів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Бодя.

Ответ:

6 сторін

Объяснение:

Оскільки зовнішній кут = 60 °, то внутрішній дорівнює 180-60=120(за власт. суміжних кутів).

Сума внутрішніх кутів обчислюється за формулою 180(n-2), сума цих кутів буде 120*n.

180(n-2)=120*n

180n-360=120n

60n=360

n=6