Укажіть координати середини відрізка AB якщо А(2;-8;4) В(-6;-2;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Кулик Станислав.

Ответ:

(-2;-5;2)

Объяснение:

(2-6):2=-2

(-8-2):2=-5

(4+0)=2