Сторони трикутника відносяться як 3:4:5. Знайдіть сторони подібного йому трикутника, периметр

якого дорівнює 60 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Жауров Дмитрий.

нехай одна його сторона = 3х, тоді друга = 4х, а третя = 5х. Маємо рівняння:

3х+4х+5х=60

10х=60

х=60/10

х=6 см, значить, перша сторона = 3*6=18, друга = 4*6=24, а третя = 5*6=30 см