39. Знайдіть невідому сторону трикутника, якщо дві його сторони і кут між ними дорівнюють

відповідно:а) 33 см, 11 см і 30°;б) 8 см, 15 см і 60°;в) 5 см, 16 см і 120°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Владимир.

Ответ:

а) 24.1 см б) 13 см в) 19 см

Объяснение:

пусть х - неизвестная сторона, тогда по теореме косинусов х^2= 33^2+11^2-2*33*11*cos30°=

х=24,1

б) х^2= 8^2+15^2-2*8*15*cos60°=

x=13

в)х^2=5^2+16^2-2*5*16*cos120°

x=19

x^2 означает х во второй степени (в квадрате)