Чи подібні трикутники,якщо їх сторони дорівнюють 5 см,8 см,9 см.15 см,24 см,27 см?​


Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Кристина.

Ответ: Да

Объяснение:

5×3=15. 8×3=24, 9×3=27

треугольники подобны просто 2-й в 3 раза больше.

Отвечает Варанкина Соня.

Ответ:

Так

Объяснение:

Їхні розміри можна скоротити на 3