Зовнішній кут при вершині А трикутника АВС = 105о. Знайти градусну міру кута при вершині В, якщо

кут С дорівнює 45о. Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 120о. Знайти внутрішні кути, не суміжні з ним, якщо вони відносяться, як 3:5.

Ответы на вопрос

Отвечает Селивёрстов Егор.

Ответ:

Объяснение:

Z.1.

∡A=180°-105°=75°

∡C=x=180°-(45°+75°)

∡C=x=60°

Z.2.

∡A=180°-120°=60°

∡C=3x

∡B=5x

3x+5x=8x

8x=180°-60°=120°

8x=120°// : 8

X=15

∡C=3*15=45°    ;  ∡ B=5*15=75°