Знайдіть сторону різностороннього трикутника висота якого √3 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Малявкина Оля.

Ответ:

2

Объяснение:

a=\frac{2h}{\sqrt{3} }

a=\frac{2 \sqrt{3} }{\sqrt{3} } = 2