знайдіть площу трикутника дві сторони якого дорівнюють 10 см і 6 см а кут між ними дорівнює

30°.знайдіть площу ромба сторона якого дорівнює 6 см а кут 120°​

Ответы на вопрос

Отвечает Каршибаева Жаннура.

Ответ:

15 см²; 18√3 см²

Объяснение:

для треугольника: S= \frac{1}{2} ·a·b·sin C

S= \frac{1}{2} ·10·6·sin30° = \frac{1}{2} ·10·6·\frac{1}{2} = 15

для ромба: S= a·b·sin C

S= 6·6·sin 120° = 36 ·sin 60° = 36 ·√3/2= 18√3