Площа осьового перерізу циліндра дорівнює 40 см², а радіус його основи - 5см. Знайдіть об'єм цього

циліндра. Пожалуйста помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крищук Тамила.

Ответ:

Просто поменяй цыфры

Объяснение:

Площа осьового перерізу являє собою прямокутник, де одна сторона - висота циліндра, друга - його діаметр.

Знайдемо діаметр циліндра:

D=2R=4*2=8 см.

S=8*8=64 см², тобто осьовий переріз даного циліндра - квадрат.