Знайдіть периметр прямокутного трикутника з катетом 5 см і гіпотенузою 13 см. (Кількість балів

1.00) А 31 см Б 30 см В 25 см Г 29 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Несипбаев Ерхан.

Ответ:

Б

Объяснение:

13*13=5*5+х*х

х*х=169-25

х=12

Р=12+5+13=30