Як знайти третій кут трикутника якшо його два кути дорівнює 110і 35градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Игорь.

Ответ:

35°

Объяснение:

180-(110+35)=180-145=35°

Отвечает Котик Мария.

Ответ:

35°

Объяснение:

Сума всіх кутів трикутника дорівнює 180°. Знаючи два з них, знаходимо третій:

180°-(110°+35°)=35°