2. Знайдіть площу поверхні правильного тетраедра, ребро якого дорівнює 5 см


Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллина Зиля.

Ответ:

Площа правильного тетраедра дорівнюватиме 25√3 см²

Объяснение:

Знайдіть площу поверхні правильного тетраедра, ребро якого дорівнює 5 см

  • Тетраедр  — багатогранник, гранями якого є чотири трикутники.
  • Тетраедр називається правильним, якщо всі його грані — рівносторонні трикутники. ⇒ Всі ребра правільного тетраедра рівні.

Таким чином, поверхня правильного тетраедра складається з чотирьох правильних трикутників.

Відомо, що площа правильного трикутника дорівнює:

\boxed {\bf S=\dfrac{a^2\sqrt{3} }{4} }

a - сторона правильного  трикутника.

Значить площа правильного тетраедра дорівнюватиме:

\bf S = \sf 4\cdot\dfrac{a^2\sqrt{3} }{4} = \bf a^2\sqrt{3}

a - ребро правильного тетраедра

S = 5²√3= 25√3 см²

#SPJ5