З точки до прямої проведено перпендикуляр і похилу,що утворює кут 60° із прямою.Знайдіть довжину

перпендикуляра якщо проекція похилої дорівює 5см.

Ответы на вопрос

Отвечает Кангина Танюшка.

Ответ:

5√3

Объяснение:

Нехай AB — перпендикуляр (кут В=90°); АС — похила, ВС — її проекція.

Маємо прямокутний трикутник АВС.

tg60° = AB/BC

AB = BC*tg60° = 5*√3 = 5√3