Знайдіть кількість сторін правильного многокутника якщо його кут =172°​


Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко София.

Ответ:

45

Объяснение:

Кут правильного многокутника:

\alpha =\dfrac{180(n-2)}{n}

де n - кількість сторін многокутника

α=172°

\dfrac{180(n-2)}{n} =172\\\\

180n-360=172n\\\\

8n=360\\\\

n=45

Кількість сторін правильного многокутника 45.