Кут А трикутника ASP на 28 градусів більше від кута P і на 82 градуси менший від кута S знайти кути

трикутника ASP Помогитеееее

Ответы на вопрос

Отвечает Терентьев Максим.

Объяснение:

Нехай ∠А=х°, тоді ∠Р=х-28°,  ∠S=х+82°

х+х-28+х+82=180

3х=126;  х=42

∠А=42°, тоді ∠Р=42-28=14°,  ∠S=42+82=124°