Знайти координати вершини С паралелограма АВСD, якщо А (-1;3) , В (1;5) , D (1;1).​


Ответы на вопрос

Отвечает Матішинець Анастасія.

Ответ:

С(3; 3)

Объяснение:

Хс=Хд+(Хв-Ха)=1+2=3

Ус=Уд+(Ув-Уа)=1+(5-3)=3