Дві сторони трикутника дорівнюють 7см і 15см, а кут між ними-60градусів.Знайдіть третю сторону

трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Порцина Артём.

Ответ: 13 см

Объяснение:

Знайдемо третю сторону за допомогою теореми косинуса

с²=а²+в²-2ав×cos c

c²=7²+15²-2×7×15×1/2= 49+225-105=169

с=13 см