Допоможіть Діагоналі прямокутника у два рази більша від однієї його сторін. Знайдіть кути між

діагоналями прямокутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Мишин Михаил.

Ответ:

Ответ

0

mruzunov

ΔВСD. СD>ВD а 2 рази. Отже, ∠СВD=30°.

ΔВСО - рівнобедрений, ОВ=ОС. ∠ВСО=30°.

∠СОD - зовнішній до ΔВОС, ∠СОD=∠ОВС+∠ОСВ=30+30=60°.

ОК⊥ВС. ΔВОК - прямокутний, ∠ОВК=30°, отже, ОВ=2·6=12 см.

ОВ=ОD= 12 см; ВD=2·12=24 см.

ΔСОD. Всі кути по 60°, всі сторони по 12 см

Периметр Р(СОD)=12·3=36 см.