Знайти кути трикутника, якщо їхні градусні міри відносяться як 3:5:7. 2. Знайдіть кути

рівнобедреного трикутника, якщо кут при вершині на 18 градусів більший за кут при основі. 3. У прямокутному трикутнику АВС ( кут С прямий) проведено бісектрису АК. Знайдіть гострі кути трикутника АВС, якщо кут АКС становить 102 градуса.

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Алёна.

Ответ:

1) 3х+5х+7х=180

15х=180

Х=12

1 кут 3*12=36°

2кут 5*12=60°

3 кут 7*12=84°