Знайдіть невідомікути прямокутного трикутника: с=29 см, b=20 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Рогожина Дарина.

Ответ: 44; 46; 90°

Объяснение: определяем sin∠А=b/c=20/29=0,69;

∠А=arcsin0,69=44°;

∠В=90-44=46°

∠С=90°