Периметр рівнобедреного трикутника 84 см, а його бічна сторона дорівнює 30 см. Знайдіть основу

цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Маевский Дима.

Ответ:

У рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні. Отже, сума бічних сторін = 30+30=60 см

Основа трикутника = Р-сума бічних сторін

Основа трикутника = 84-60=24 см