Яку роботу виконує двигун іграшкового автомобіля за 1 хв якщо напруга на двигуні 4 В а сила струму

в колі 0,5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Ветюгов Никита.

Ответ:

A=U*I*t

A=4*0.5*60=120 Дж