1) Знайдіть периметр рівнобедреного трикутника, осно- ва якого дорівнює 13 см, а бічна сторона -

8 см.2) Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 39 см,а основа15 см. Знайдіть бічні сторони трикутника.​А я вам дам 1000 балів?

Ответы на вопрос

Отвечает Левин Андрей.

1. P=2a+b

P=2×8+13=16+13=29 см

2. P=2a+b

a=(P-b)/2

a=(39-15)/2=24/2=12 см