Знайдіть площу прямокутника, одна із сторін якого дорівнює 24 см , а діагональ -26см. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Ботвинко Владислав.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

S = AB * BC ; BC - ?

BC = √26²-24²=√100=10.

S = 24 * 10 = 240 см.