Радіуси основ зрізаного конуса дорівнюють 4см і 5см, h=3cм Знайдіть: V конуса​


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Алина.

Ответ:

61π см³

Объяснение:

Дано:

Усеченный конус

R=5см

r=4см

h=3см

V=?

Решение

V=1/3π*h(R²+r*R+r²)

V=1/3*π*3(5²+4*5+4²)=π(25+20+16)=61π см³