Радіуси основ зрізаного конуса 3м і 6м ,висота - 4м.Знайдіть твірну зрізаного конуса і площу

осьового перерізу. Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Левандовская Аня.

Ответ:

5м твірна;

Площа осьвого перерізу 36м²

Объяснение:

ОС=О'Н=3м

НD=O'D-O'H=6-3=3м

СН=ОО'=4м

∆СНD- прямокутний трикутник

За теоремою Пифагора

СD=√(CH²+HD²)=√(4²+3²)=√(16+9)=√25=

=5м. твірна.

ВС=2*ОС=2*3=6м діаметр верхньої основи.

АD=2*O'D=2*6=12м діаметр нижньої основи.

S(ABCD)=OO'(BC+AD)/2=4(6+12)/2=

=4*18/2=36м²