Помогите пожалуйста знайдіть площу паралелограма abcd, якщо ab=4 см ad=6 см кут b=120°


Ответы на вопрос

Отвечает Валиков Иван.

Ответ:

12√3

Объяснение:

Площа паралелограма дорівнює добутку довжин його сторін помноженому на синус кута між ними:

S= a*b*sin α

a,b - сторона паралелограма

Кут α = 180-120=60° ( сума кутів  ВАД та АВС = 180°)

S= 4*6*sin 60°= 24 *\frac{\sqrt{3}}{2} = 12√3