Точка С (3; –1; 2) – середина відрізка АВ. Знайти координати точки В, якщо А (4; –3; 5).


Ответы на вопрос

Отвечает Чебан Никита.
(4+х):2=3....х=2
(-3+у):2=-1...у=1
(5+z):2=2...z=-1
відповідь:В(2;1;-1)