Допоможіть,будь ласка. Два робітники працюючи разом можуть виконати деяку роботу за чотири дні

перший робітник може виконати цю роботу на 6 днів швидше ніж другий Скільки днів потрібно першому робітникові для виконання цієї роботи​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Даниил.

Ответ:     6 днів .

Объяснение:

Нехай  І робітник  може виконати всю роботу за х днів , тоді  ІІ робітник

виконає роботу за ( х + 6 ) днів .

Рівняння :   1/x + 1/( x + 6 ) = 1/4 ;

[ 4( x + 6 ) + 4x - x( x + 6 )]/4x( x + 6 ) = 0 ; │X 4x( x + 6 ) = 0

4( x + 6 ) + 4x - x( x + 6 ) = 0 ;  

4x + 24 + 4x - x²- 6x = 0 ;

x² - 2x - 24 = 0 ;     D = 100 > 0 ;  x₁ = - 4 < 0 ;  x₂ = 6 .

x = 6  входить у ОДЗ .