Басейн наповнюється двома трубами за 6 годин, Одна труба наповнює його на 9 готдин швидше, ніж

друга, За який час може наповнити басейн кожна труба, працюючи самостійно?

Ответы на вопрос

Отвечает Листратенко Ксения.

Ответ:

Басейн наповнюється двома трубами за 6 годин, якщо одна труба наповнює його на 9 годин швидше ніж друга. Обчислюємо час наповнення басейну кожною трубою самостійно:

x = час наповнення басейну другою трубою

x + 9 = час наповнення басейну першою трубою

2(x + 9) = 6

2x + 18 = 6

2x = -12

x = -6

Друга труба може наповнити басейн за -6 годин, але це неможливо, так як час не може бути від'ємним. Це означає, що друга труба не може наповнити басейн самостійно, а перша труба може наповнити його за 9 годин.