Прямокутник. Перша сторона 8см, інша - 11см. Завдання: 1) Знайдіть площу 2) Знайдіть периметр 3)

Додайте до площі периметр та суму запишіть в зошит

Ответы на вопрос

Отвечает Ратников Дима.

Ответ:

126.

Объяснение:

1)\ S = ab = 8 * 11 = 88\ (cm^2);\\2)\ P = 2(a + b) = 2(8+11) = 2 * 19 = 38\ (cm);\\3)\ S + P = 88 + 38 = 126.