СРОЧНО!!! ПОЖАЛУЙСТА!!! Один з гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 38°. Знайдіть

другий гострий кут.​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Егор.

Відповідь:

90-38=52 градуси

Пояснення:

сума гострих кутів прямокутного трикутника 90 тобто кут а + кут в=90

кут  а 38

кут в = 90-38=52 градуси